Hotel troyer logo ikona

Saunové
centrum

Finská & infra & parní

V rámci zajištění Vašeho maximálního komfortu během pobytu v našem hotelu Troyer Vám nabízíme saunový komplex 3 saun. Komplex je připraven nejen pro hotelové hosty, ale i pro ostatní návštěvníky hotelu.

A samozřejmě nám nechybí ani ochlazovací bazének a relaxační místnost.

*Saunu je nutno objednat minimálně 45 minut předem. Zapůjčení osušky   a prostěradlo je v ceně. 

*Ceny pro veřejnost. Provozní doba po-pá od 15:30–21:30. Mimo uvedenou provozní dobu účtujeme 1-4 osoby na 2 hodiny -1800 Kč

 

 

Rezervace

Otevírací doba

od 15:30 do 21:30

VÝHODY SAUNOVÁNÍ

Je po staletí prověřenou formou relaxace. Saunováním pomůžete odstranit stres každodenního života, psychické vypětí nebo nespavost, sauna posiluje obranyschopnost organizmu, dochází k čištění pokožky a těla od nežádoucích látek a změnami teplot při ochlazování se tělo otužuje.

Infra sauna je určená jak pro potící, tak i léčebné procedury. Je vhodná i pro osoby, které se léčí s krevním tlakem, nebo těžce snášejí vysokou teplotu jako má klasická sauna. Lze doporučit pro nemocné hypertenzí nebo diabetiky. Infra sauna má výborné celkové léčebné účinky. Infračervený tepelný systém je již mnoho let využíván v medicíně.

Parní sauna je sauna, kde teplota dosahuje maximálně 60°C při až 100% vlhkosti. Je vyhledávána pro příznivý vliv na dýchací cesty a pokožku, přispívá k regeneraci svalstva a zmírňuje celkovou únavu. V neposlední řadě je parní sauna výborným místem pro relaxaci. Vlhkost má nižší zátěž na organismu, proto si ji mohou dovolit (po konzultaci s lékařem) i lidé, mající zdravotní problémy, kvůli kterým nemohou jít do klasické sauny.

Ceník pro veřejnost

 

Ubytovaní hosté mají vstup do centra v ceně ubytování

 

Druh sauny1 os./ 2hod.1 os./ 3hod.další hod.
Parní + infra + finská490 Kč 210 Kč
Parní + infra + finská + bazén 650 Kč270 Kč