Hotel troyer logo ikona
+420 556 802 007

O nás

O hotelu

Wellness hotel Troyer se nachází v malebném podhůří Beskyd. Najdete nás v obci Trojanovice, 400 metrů od lanovky Pustevny. Náš resort Vám nabídne ideální podmínky pro aktivní i pasivní odpočinek. Zázemí hotelu Vám poskytne úplný relax a refresh. Navštívit můžete vnitřní bazén s vířivkou, saunové centrum. Dopřát si můžete jak thajskou, tak klasickou masáž. Pokud patříte mezi milovníky turistiky, přilehlé kopce a hory budou to pravé pro Vás.

HVĚZDIČKY
0 ****
POKOJŮ
0
HOSTŮ
0
PŘISTÝLEK
+ 0

Ubytování

Naše pokoje jsou moderní a zařízeny útulně tak, abyste se cítili v pohodlí. Každý pokoj disponuje vlastní koupelnou s hydromasážní sprchou, satelitní LCD TV a wi-fi.

Gastronomie

Kromě klasického jídelního lístku pro Vás každý týden chystáme i zajímavé recepty odpovídající ročnímu období a čerstvým surovinám. Bonus - krásný výhled.

Masáže hotel troyer ikona

Wellness

Hostům je zdarma k dispozici wellness s vnitřním bazénem a vířivkou a také saunové centrum. K aktivnímu odpočinku mohou využít posilovnu či venkovní hřiště.

Projděte si společně
s námi náš resort

Naše pokoje

Pro naše hosty jsou neustále připraveny tyto typy pokojů:

Resort Troyer Vám nabízí bohaté možnosti vyžití
a aktivního odpočinku

Fotogalerie

Obec Trojanovice

Trojanovice jsou obec v okrese Nový Jičín v Moravskoslezském kraji. Rozprostírají se se při úpatí Moravskoslezských Beskyd pod masívy Noříčí hory (1047 m n. m.), Radhoště (1129 m n. m.) a Velkého Javorníku (918 m n. m.). V roce 1898 byla v Trojanovicích na Radhošti postavena kaple sv. Cyrila a Metoděje. Před kaplí stojí kopie sochy sv. Cyrila a Metoděje. V roce 1940 byla zprovozněna sedačková lanová dráha z Ráztoky na Pustevny, první svého druhu na světě.