Hotel troyer logo ikona

Adventure golf

Držte se v kondici

Vítejte na našem Adventure Golfu, který se nachází v hloubi Beskyd, pod Pustevnami. Naše profesionálně navržené minigolfové hřiště má 18 jamek a každá z nich je výjimečná.

Oblíbený rekreační i profesionální sport je původem z USA. Spojuje to nejzajímavější z golfu i minigolfu a je ideální zábavou pro celou rodinu. Pro mnoho dospělých je sportem na celý život.

 

Přijďte si zahrát  adventure golf k nám. Čeká na Vás drobné občerstvení a posezení přímo u golfu. Nabídneme Vám nealko, pivo, teplé nápoje, cukrovinky a výbornou zmrzlinu.

Rezervace

Otevírací doba

Po–Ne od 10:00 do 19:00

18 JAMEK PRO KAŽDÉHO

PLÁN HŘIŠTĚ

Naše hřiště bylo dokončeno v roce 2012 a patří díky poloze mezi vzrostlými stromy k nejkrásnějším hřištím v České republice. Připravili jsme pro Vás 18 zajímavých jamek, které Vás dokáží zaujmout na nejeden den. Hřiště je certifikované pro profesionální i amatérské soutěže a jeho par je 36.

 

Na rozdíl od minigolfu Vás nebudeme nudit šedivými dráhami a plastovými překážkami. Naše hřiště je spíše zmenšeninou golfového hřiště s různými vyvýšeninami, dolíky, boulemi, písečnými pastmi nebo vodními jezírky. Pohyb na vysoce kvalitní umělé golfové trávě velmi zpříjemňuje celkový zážitek z hry. 

Cílem hry je dopravit míček ze startovací pozice do jamky pomocí úderů hole. 

 

Naše překážky Vám však budou tuto činnost komplikovat. Komu se to podaří na nejméně úderů, vítězí! Zkrátka Adventure Golf je sport pro všechny věkové skupiny (děti od 3 let), který není náročný na Vaši fyzickou kondici. Přijďte jej vyzkoušet a uvidíte, že si jej zamilujete stejně jako my.

mapa na minigolf na hotelu troyer

ŠKOLNÍ SKUPINY

NABÍDKA PRO ŽÁKY, STUDENTY A PEDAGOGY ŠKOL

Užijte si hodně zábavy a protáhněte své tělo za zvýhodněnou skupinovou cenu 70 Kč / hodina / žák-student. Pro pedagogický dozor je vstup na hřiště zdarma. Zvýhodněná cena platí pro skupiny nad 10 osob v měsících květen, červen, září a říjen.

 

*Nutná rezervace předem na tel. 556 802 007, 739 600 513.

Ceník

Mimo tuto dobu – info na recepci hotelu Troyer.
V provozu od dubna do konce října, dle počasí.

ADVENTURE GOLF 90minut +15minut
Dospělí 150 Kč 40 Kč
Děti do 100 cm výšky zdarma zdarma
Děti do 150 cm výšky 110 Kč 35 Kč
Studenti (po předložení průkazu) 120 Kč 35 Kč
Senioři nad 65 let 120 Kč 35 Kč
Rodinné vstupné
(2 dospělí + 2 děti do 150 cm)
390 Kč 90 Kč
 
SKUPINOVÉ VSTUPNÉ (ŠKOLY)  1 hodina  
Žák (student) 70 Kč  
Pedagogický dozor zdarma  
 

*Zvýhodněná cena platí pro skupiny nad 10 osob v měsících květen, červen, září a říjen.

*Záloha za půjčení hole a míčku 200 Kč.

Pravidla hry

 • Hřiště je tvořeno 18 jamkami. Jednotlivé jamky jsou očíslovány pořadovými čísly. Dodržujte prosím pořadí jamek. Jamky jsou propojeny kamennými chodníčky, které Vás navedou k další jamce v pořadí.
 • Adventure Golf mohou hrát jednotlivci nebo skupinky hráčů. Maximální doporučené obsazení jedné jamky jsou 4 hráči.
 • Při hře ve skupině hrají hráči postupně za sebou v pořadí, které si sami předem určí.
 • Cílem hry je dopravit míček v co nejmenším počtu úderů do jamky. Vítězem se stává hráč s nejmenším součtem úderů na všech jamkách.
 • Hra na jamce začíná v prostoru před cihlovými mantinely, kde si můžete míček na umělou trávu libovolně umístit.
 • Pokud míček při hře opustí dráhu, je navrácen zpět v místě, ve kterém dráhu opustil a hráč si připočítá jeden trestný bod. V tomto případě si hráč může posunout míček kolmo od cihlového mantinelu na vzdálenost 15 cm (odpovídá delší straně score karty).
 • V případě, že míček skončí v písečné nebo vodní překážce, může hráč pokračovat z této překážky nebo si může míček umístit na 15 cm od kraje překážky, a to v místě, kudy byl do překážky zahrán, ale připočte si jeden trestný úder.
 • Pokud míček skončí u cihlového mantinelu nebo u některé z přírodních překážek (kamenů, palisád), je předložen kolmo od mantinelu nebo překážky na vzdálenost 15 cm bez ztráty bodu.

Provozní řád

 • Každý návštěvník golfového hřiště je povinen seznámit se s provozním řádem a pravidly.
 • Na hrací ploše se nachází 18 jamek. Každá z jamek má své pořadové číslo (1-18), které je umístěno na jejím začátku. Hra začíná u jamky č. 1 a končí u jamky č. 18. Jednotlivé jamky jsou propojeny přechodovou zónou, tu tvoří kamenná dlažba, která Vás přivede k další jamce v pořadí.
 • Dráhy jsou pokryty umělou trávou, po které je dovoleno chodit. Pohyb po drahách a přilehlých zónách je dovoleno jen v čisté obuvi.
 • Přístup na hrací plochu mají hráči ve věku od 3 let. Dětem do 10 let je vstup na hřiště umožněn pouze v doprovodu dospělé osoby. Rodiče plně odpovídají za své děti.
 • Je přísně zakázáno pohybovat se mimo vyznačené dráhy (umělá tráva) a pochozí – přechodová místa (kamenná dlažba).
 • Každý hráč je povinen dbát zvýšené opatrnosti, aby při hře nedošlo k ohrožení ostatních hráčů.
 • Osobám v podnapilém stavu nebude umožněn vstup na hrací plochu.
 • Při porušení provozního řádu minigolfového hřiště, má provozovatel právo ukončit předčasně hru a vykázat hráče z areálu, bez nároku hráče na vrácení vstupného.
 • Respektujte, prosím, že hřiště je nekuřácké.
 • Na hřišti je zakázáno konzumovat jídlo, povoleno je konzumovat nápoje (plast) a to pouze ty, které byly zakoupeny v areálu.
 • Pohyb po celém areálu adventure golfu je na vlastní nebezpečí.