tradiční i exotické

Pro Vaši maximální relaxaci jsem pro Vás připravili širokou nabídku osvědčených masáží.

Naši zkušení maséři (ky) Vás v příjemném prostředí naší masérny zbaví Vašich neduhů a bolestí a dopřejí Vašemu tělu i duši zasloužený odpočinek. Navíc od nás dostanete po masáže čajový servis.

MASÁŽE OVODERM LECITHOS THERAPIA

Nabízíme jedinečný lecitinovo-kolagenový masážní rituál, který očistí a posílí vaši pleť, zvýší energii a imunitu organismu, a také odstraní stres. Jedná se o masážní rituál podle zásad karpatských léčitelů, pravidel a receptur z před 150 let.

letak-masaze-ovoderm_1letak-masaze-ovoderm_2-OK-uprava3

MASÁŽE S TĚLOVÝM PEELINGEM

sothys-letak-072018

MASÁŽE SVÍČKAMI UNIPAR

masaze-svickami-unipar-letak-072018
dle domluvy
+420 556 802 007
recepce@troyer.cz

CENÍK masáží (na objednávku)

je vhodná pro odstranění únavy, posílení regenerace organismu, odstraňuje ochablost, ztuhlost, zkrácení a bolestivost svalstva.

Částečná masáž zad40 minut590 Kč
Nohy40 minut590 Kč
Celková masáž těla90 minut1250 Kč

podporuje detoxikaci, zvyšuje imunitu a pomáhá proti otokům nebo chronické únavě.

Dolní končetiny60 minut890 Kč
Obličej a hlava40 minut590 Kč
Celková masáž těla180 minut2250 Kč

masáž stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, hluboce relaxuje a harmonizuje, postupně prohřívá celé tělo, pomáhá detoxikaci organismu, vyrovnává energii v těle.

Záda a šíje60 minut920 Kč
Celková masáž těla120 minut1 720 Kč

přikládání baněk má kromě uvolnění svalů a blokád velký význam na čištění organismu od toxických látek, které se ve ztuhlých svalech usazují.

30 minut560 Kč

masáž je připravená odhalit Vám tajemství,jak zbavit tělo napětí a stresu.K této masáži se používají nahřáté bambusové tyče,které uvolňují blokády těla,stimulují krevní oběh a cirkulaci lymfy,odstraňují bolesti páteře,napětí svalů a relaxují vaše smysly.

Záda a šíje60 minut920 Kč
Celková masáž těla90 minut1 290 Kč

MASÁŽNÍ RITUÁL KARPATSKÝCH LÉČITELŮ

Již naši předkové ze zkušeností věděli, že vaječný žloutek působí, jako přírodní látka odstraňující záněty, a zároveň vyživuje organismus kvalitními aminokyselinami, mastnými kyselinami, vitamíny, stopovými prvky, enzymy a minerálními solemi. Zároveň obsahuje velké množství kvalitního lecitinu, který se dnes využívá především v medicíně, vždyť latinský název žloutku je „lecithos“, takže právě po něm byla pojmenována látka, která napomáhá regeneraci našich buněk. Balzám Ovoderm® dále obsahuje mastné kyseliny z panenského olivového oleje a kakaových bobů, panenský včelí vosk a extrakty z rostlin a pecek citrusových plodů.

JAK PROBÍHÁ OMLAZUJÍCÍ MASÁŽNÍ RITUÁL OVODERM® – LECITHOS THERAPIA?

Jedná se o masážní rituál v průběhu kterého dochází k ošetření a masáži kůže oleji stimulujícími látkovou výměnu a podporujícími pronikání lecitinu přes membrány buněk, hlavně slunečnicového oleje, kakaového másla a extraktu z pecek z citrusových plodů, což přispívá k čištění a rychlé regeneraci buněk. Tento způsob masáže sahá do poloviny 19. století a zrodil se mezi léčiteli západních Karpat. Historický název rituálu pochází od zdroje zrození života “ovo” – vajíčko a řeckého pojmenování žloutku – “lecithos”, který je zde symbolem lecitinu a dříve byl při masáži využíván.

Ovoderm Lecithos Therapia
Masážní rituál celého těla
60 minut1 300 Kč
Ovoderm Lecithos Therapia
Masážní rituál obličeje, šije a dekoltu
40 minut1 000 Kč